Rooms & Suites

Nov Hotel

Addresa: Rr. "Gjin Bue Shpata", Prane stadiumit "Selman Stermasi", Tiranë, 10, Albania Phone: +355 4 2274 902 Fax: +355 4 2258 891

  • Step OneRoom & Rates

  • Step TwoGuest info & Payment

  • Step Three Confirmation

6 Dhoma 'Twin'

Room Info :

Moderne dhe bashkëkohore, ato përfshijnë: banjo 'en-suite' me dush, A/C , TV (kabllor dhe analoge), mini-bar, Internet, shërbim në dhomë 24 hr, një tharëse flokësh si dhe një ballkon secili. Nuk lejohet pirja e duhanit në dhomë.

Parking është gjithashtu në dispozicion për mysafirët.

Facilities:
Banjo private ka një dush, si dhe pantofla, tualetin kompliment, dhe një tharëse flokësh. Kontrollin e klimës, ujë në shishe, dhe një kasafortë janë të përfshira për akomoditetin tuaj.
Room size:
150sf
Bed size:
7ft x 8ft
Pushime dhe vendqëndrim i planifikuar

Starting fromEuro60.00/ room / 1 night

4 Dhoma 'Suitë'

Room Info :

Matja 75 m2 (75 metra katrorë). Interneti me LAN ose WI-Fi, dhe televizori ofrohet për argëtimin tuaj. Një minibar dhe një frigorifer ndodhen në dhomë. Banjo private ka një dush, si dhe pantofla, tualetin kompliment, dhe një tharëse flokësh. Kontrollin e klimës, ujë në shishe, dhe një kasafortë janë të përfshira për akomoditetin tuaj.

Facilities:
Banjo private ka një dush, si dhe pantofla, tualetin kompliment, dhe një tharëse flokësh. Kontrollin e klimës, ujë në shishe, dhe një kasafortë janë të përfshira për akomoditetin tuaj.
Room size:
75m2
Bed size:
240cm x 220cm
Pushime dhe akomodim cilësorë

Starting fromEuro80.00/ room / 1 night

Facilities

General
Televizioni me kanale kabllo premium / satelitore. Internet 24/7. Frigorifer dhe minibar
Activities
Me çmimet e mësipërme përfshihet mëngjesi, fjetja, parkimi falas, recepsioni 24/7, shërbimi dhomës etj.
Services
Shërbim Dhome 24/7, Shërbim Sigurie, Alarm Mëngjesi, Shërbim Taksi, Lavanderi, Pastrimi Kimik, Exchange, Makina me Qera, Fax / fotokopje
Internet
Falas! WIFI është i aksesueshëm në çdo vend
Parking
Parking privat është i mundur pa pagesë për çdo rezervim.

Policies

Checkin
13 : 00
Checkout
00 : 00
Cancellation / Prepayment
Hoteli rezervon të drejtën për të para-autorizuar kartat e kreditit para mbërritjes.
Children and extra beds
Falas! Të gjithë fëmijët nën 10 vjet qëndrojnë falas.
Pets
Nuk lejohen kafshët shtëpiake.
Accepted credit cards
American Express, Visa, Euro/Mastercard, Maestro Hoteli rezervon të drejtën për të para-autorizuar kartat e kreditit para mbërritjes.