Duke Filluar nga 50€

SHIJONI MOMENTET TUAJA TË ÇMUARA NË DHOMA TË GJERA LUKSOZE
DHE ZBULONI NJË DIMENSION TË RI HIJESHIE TË SOFISTIKUAR

DHOMAT & SUITAT

DHOMAT 'TWIN'

€60 / NATË

Nov Hotel ka një total prej 12 dhoma nga të cilat 4 janë dhoma 'Twin', 5 jane dhoma dopio dhe 3 janë dhoma 'suite' (me oxhak). Të gjitha dhomat janë të mobiluara me një stil elegant.

DHOMAT 'SUITE'

€80 / NATË

Nov Hotel ka një total prej 12 dhoma nga të cilat 4 janë dhoma 'Twin', 5 jane dhoma dopio dhe 3 janë dhoma 'suite' (me oxhak). Të gjitha dhomat janë të mobiluara me një stil elegant.

PËRFITONI ULJE NËSE REZERVONI NGA

FAQJA JONË ZYRTARE
WWW.NOV-HOTEL.COM

MIRË SE VINI NË NOV HOTEL

Galeria

Një dhomë për ju

Tavernë për relaksin tuaj

KU JEMI NE

Tiranë

Rr. :Gjin Bue Shpata", Prane stadiumit "Selman Stermasi"
E Hënë - E Shtunë
10 Am - 11.00 Pm
+355 4 2274 902
 

Search